Prolog k JBHP

16. června 2009 v 21:23 | lufiiinka |  Jessica Blacková a Harry Potter
Tady bylo Harrymu 18 let. Na všechno byl sám. Neměl žádnou rodinu, sourozence ani přátele a to jen díky jednomu člověku(jestli teda můžu použít slovo člověk). Asi jste uhádli správně, to LORD VOLDEMORT zabil všechny jeho blízké. Nejdříve jeho rodinu pak dokonce i Dursleyovi a nakonec Weasleyovi, Hermionu, Siriuse, Remuse, Alastora Moodyho, Brumbála a jiné lidi z řádu, které měl Harry tak rád. A to všechno jen proto, aby vyhrál boj DOBRA proti ZLU.
Voldemort si dokonce zařídil špehy na ministerstvu, aby mu Harry nikam neunikl, ale Harry byl chytřejší a na ministerstvu se ani neukázal.

Už tomu bylo asi rok co se Harry potkal s Jessicou Blackovou, dcerou jeho již dávno mrtvého kmotra Siriuse Blacka. Stali se z nich nejlepší přátele a to možná i proto, protože neměli nikoho jiného. Po nějaké době Harry zjistil, že k Jessice necítí přátelství, ale lásku, ale na to aby jí to řekl odvahu neměl. Toto bohužel od táty nezdědil. :D

Jessica utíkala před smrtijedy do domu ve kterém teď bydlela společně s Harrym. Na další dlouhý boj se smrtijedama už neměla dost energie, takže se snažila dostat co nejdřív do bezpečí jejich domu. Až v kuchyni si uvědomila jakou udělala blbost, když běžela do bezpečí jejich domu, protože takhle je Voldemort brzy najde. Sesunula se na židli a zmohla se jen na to, aby zavolala na Harryho, který byl někde nahoře v pokojích.
Po chvíli Harry přišel a když uviděl Jessicu na židli jako hromádku neštěstí nevěděl co se stalo!!!!
"co se děje, Jess??"
"Harry, ty musíš jít pryč!!! On je za chvíli tady!!"
"Jak....."
"Mě je to strašně líto Harry!!! Já... já utíkala jsem před smrtijedama, protože jsem už neměla sílu na další boj a vběhla jsem do domu!!! Já... pozdě jsem si uvědomila, jak velkou chybu jsem udělala!!!" řekla Jess a rozplakala se.
Harrymu spadl kámen ze srdce. Už si myslel, že se Jess přidala k Voldemortovi.
" Ne Jess!!! Já nikam nepůjdu!!! Jestli mám zemřít dnes nebo někdy jindy o tom rozhodne osud, ale já se odtud nehnu!!!"
"Ne Harry ty musíš...."
v tu chvíli se ozvala rána a Jess s Harrym poznali, že Voldemort právě zrušil jejich kouzla kolem domu!!!
Po chvíli se strhl boj, ale Jess nezvládala, protože byla již velmi vysílená a asi po půl hodině ji trefil smrtící paprsek.
"Jessico, nééé"rozběhl se k ní Harry, nevnímal nic jinýho a... zasáhl ho smrtící paprsek od Voldemorta.
Harry se skácel vedle Jess na zem... mrtvý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama